PARK - pomoc ubezpieczeniowa

ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?     ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ PORADĘ    TEL. +48 505-872-608    LUB NAPISZ DO NAS

O NAS

Kancelaria Odszkodowawcza PARK Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Zajmujemy się udzielaniem pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Oferujemy pomoc w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń.

Jesteśmy zespołem specjalistów nie tylko z dziedziny prawa, ale także ubezpieczeń oraz rzeczoznawstwa. Dzięki tej kombinacji możemy Państwu zapewnić kompleksową obsługę w zakresie pełnej obsługi szkód komunikacyjnych. Nasze doświadczenie pozwala uzyskiwać kilkukrotnie wyższe odszkodowania niż jest w stanie uzyskać sam poszkodowany.

Kancelaria Odszkodowawcza PARK Sp. z o.o. to gwarancja:

  • Darmowej analizy Twojej szkody. Kontaktując się z nami uzyskasz szybką, fachową i bezpłatną analizę Twojej sprawy. Wystarczy, że wyślesz nam kosztorys szkody z powiemy Ci, czy odszkodowanie zostało wypłacone uczciwie, czy nie.
  • Bezpłatnego doradztwa w sprawach szkód komunikacyjnych. POsiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie portfolio zadowolonych klientów.
  • Przejrzystej umowy — brak jakichkolwiek opłat lub zaliczek. To my wypłacimy Państwu pieniądze, jeśli wartość szkody została zaniżona. Nasze wynagrodzenie czerpiemy jedynie od uzyskanego odszkodowania.
  • 0 kosztów dla naszych klientów. Odkupując szkodę to my wypłacamy bezzwłocznie Państwu gotówkę i składamy pozew do sądu o brakującą kwotę odszkodowania pokrywając koszty wyceny rzeczoznawcy, opłaty sądowe i koszt obsługi prawnej z naszych środków.
  • Auta zastępczego całkowicie za darmo. Koszt zostanje pokryty przez TU, a PAństwo niczym się nie przejmują.
  • Załatwienia wszystkich formalności w Państwa imieniu. Wypłacamy dodatkowe odszkodowania za już zakończone sprawy do 3 lat wstecz.