PARK - pomoc ubezpieczeniowa

ZANIŻONE ODSZKODOWANIE?     ZADZWOŃ PO BEZPŁATNĄ PORADĘ    TEL. +48 505-872-608    LUB NAPISZ DO NAS

Gotówka za polecenie?

To możliwe! Dla osób zadowolonych z naszych usług i chcących kontynuować współpracę z nami, przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy. Oferujemy wysoki procent za każdego poleconego klienta!!!

Dowiedz się więcej

OPINIE KLIENTÓW

Dodano 2015-02-18 12:49:40, Warszawa
Irek napisał(a):
Witam. Współpraca z Kancelarią PARK, przebiegła wzorowo i zgodnie z...

Czytaj dalej

WSPÓŁPRACA

Prowadzisz warsztat samochodowy? Oferujesz usługi blacharsko-lakiernicze? zajmujesz się sprzedażą części samochodowych lub mechaniką pojazdową? Oferujemy najwyższe wynagrodzenie oraz...

Więcej informacji poniżej

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Dla osób zadowolonych z naszych usług i chcących kontynuować współpracę z nami, przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy.
Oferujemy nawet do 20% wartości cesji umowy za każdego poleconego klienta!!!
Pieniądze wypłacimy Państwu bezzwłocznie w gotówce bądź przelewem w momencie podpisania umowy z osobą przez Państwa poleconą.
Dla osób, z którymi współpracjemy stale, oferujemy dodatkowe wynogrodzenie, negocjowane indywidualnie, uzależnione od liczby poleconych klientów.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.


WSPÓŁPRACA

Prowadzisz warsztat samochodowy? Oferujesz usługi blacharsko-lakiernicze? zajmujesz się sprzedażą części samochodowych lub mechaniką pojazdową? Skontaktuj się z nami! Oferujemy uczciwe warunki współpracy oraz najwyższe wynagrodzenie! Pomożemy Ci świadczyć usługi na wyższym poziomie jakości. Dla Waszych klientów zapewnimy bezgotówkowo auto zastępcze, zajmiemy się odzyskaniem należnego odszkodowania, pomożemy załatwić formalności z TU.


OPINIE KLIENTÓW

Dodano 2015-03-26 23:07:11, Warszawa
Janusz napisał(a):
Jestem zaskoczony....bardzo pozytywnie!!!
Od początku oferta była interesująca i rzeczowa.Bardzo się ciesze,że wybrałem właśnie tę firmę.Współpraca na wysokim poziome.Kompetencja,rzeczowość i słowność.Polecam z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym.Moją sprawą zajął się pan Artur z firmy PARK.
Dziękuję za współpracę i oczywiście efekty.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.Janusz

Dodano 2015-02-18 12:49:40, Warszawa
Irek napisał(a):
Witam.
Współpraca z Kancelarią PARK, przebiegła wzorowo i zgodnie z informacją przekazaną przez Panów z kancelarii pieniądze zostały przelane na konto wkrótce po podpisaniu cesji szkody. Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią PARK.

Dodano 2015-02-17 09:27:46, Warszawa
Paweł napisał(a):
Witam wszystkich zainteresowanych.
Powiem tylko tyle, że nie wierzyłem w ofertę przedstawioną przez takie Firmy jak PARK, ale jest to naprawdę firma godna polecenia. Wypłacili mi w przeciągu kilku dni resztę zaniżonego odszkodowania z polisy OC
GORĄCO POLECAM.

Dodano 2014-02-29, Warszawa
Katarzyna napisał(a):
Witam, jestem bardzo zadowolona z usług firmy PARK. Na początku nie byłam zdecydowana. Pan, który kilkukrotnie się ze mną kontaktował, spokojnie wszystko mi wytłumaczył. Umowę otrzymałam kurierem i odeslałam następnego dnia listem poleconym pocztą polską, a po dwóch dniach pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie! Dziekuję i gorąco polecam!!!

Dodano 2014-02-23, Wrocław
Karol napisał(a):
Nie wierzyłem, że można dostać dodatkowe pieniądze od ręki za moją szkodę, którą rozliczyłem z ubezpieczycielem 2 lata temu! Od firmy PARK dostałem 300zł w 4 dni po podpisaniu cesji szkody. Dziękuję i polecam!!!

Dodano 2014-02-04, Marki
Ryszrd napisał(a):
Przyznaję, na początku bylem niechętny do współpracy... Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że przekazałem panom Z PARK szkody wszystkich swoich znajomych i zarobiłem 1200zł w ciągu jednego miesiąca!!! Polecam!

Dodano 2014-01-28, Warszawa
Agata napisał(a):
Witam. Zostałam poproszona przez pana Artura o napisanie tej rekomendacji do umieszczenia na jego stronie internetowej. Oświadczam, ze jestem bardzo zadowolona ze współpracy z jego firmą. Byłam bardzo poirytowana częstymi telefonami od różnych biur i firm konsultingowych. Pan Artur wytrwale kontaktował się ze mną, ale nie mogłam się zdecydować. Pan Artur zaproponował, ze przyjedzie do mnie osobiście i pokaże orzeczenia sądu i szczegóły innych spraw, aby mnie przekonać. Tak się stało i poświadczam, ze wszystko przebiegło zgodnie z obietnicami pana Artura, pieniądze dostałam od ręki, po podpisaniu cesji szkody.


Zamieść swoją opinię
  • *adres mail jest podawany w celach weryfikacyjnych i nie zostanie opublikowany.